The Billing's House
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

The Billing's House

Real R P G
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Strange temptations

In jos 
AutorMesaj
Eva Delgado

Eva Delgado


Leu Sobolan
Mesaje : 3
Data de inscriere : 24/09/2010
Varsta : 27

Strange temptations Empty
MesajSubiect: Strange temptations   Strange temptations I_icon_minitimeVin Sept 24, 2010 8:40 pm

Ora 15:45. De-a dreptul banal. Intinsa nonsalant pe intrega canapea priveam insistenta fereastra plimbandu-mi buricul degetelor printre suvitele satene de par. Razele soarelui patrundeau prin ferestre si se opreau undeva prin preajma canapelei. Ce-as fi dat sa ploua in momentul ala. Prea multa monotonie, prea multa...energie, ceea ce incepea sa ma enerveze.

Cu miscari simple si flexibile m-am ridicat imediat langa ferestre, tragand draperiile. Perfect. Intreaga camera capatase acum o atmosfera mai intima, cum preferam deobicei. M-am intins la loc pe canapea luand caietul cu schite si desene pe care obijnuiam sa-mi vars frustarile sau visele. Privirea imi cazu pe una dintre colile intacte de la sfarsitul caietului. Patetic. Cum se risipisera atatea ore fara nici macar sa-mi dau seama?

Am tras adanc aer in piept, incepand sa presez varful pixului de foaia complet imaculata pana in acel moment.
Sus In jos
 
Strange temptations
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
The Billing's House :: Campus :: Camere-
Mergi direct la: