The Billing's House
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

The Billing's House

Real R P G
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 I still don't have a title

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Andrew Misoa

Andrew Misoa


Mesaje : 2
Data de inscriere : 20/09/2010
Localizare : Intr'un loc retras, specific si potrivit mie

I still don't have a title Empty
MesajSubiect: I still don't have a title   I still don't have a title I_icon_minitimeLun Sept 20, 2010 2:19 am

Cu tigara intre buze, ce'i drept mai mult stinsa decat aprinsa, intru in camera inchizand usa cu piciorul si sprijinandu'mi capul de ea. Pret de cateva minute imi inchid ochii, reamintindu'mi de bagaj. Arunc geamantanul langa pat, scotand telefonul din buzunar. Ma durea al naibii de tare capul si singurul remediu ce ma putea ajuta pentru moment era muzica. Dau drumul melodiei Ignorance, inchizand lent ochii.
Sus In jos
Sookie Northland
Admin
Admin
Sookie Northland


Mesaje : 600
Data de inscriere : 30/08/2010
Localizare : >.<

I still don't have a title Empty
MesajSubiect: Re: I still don't have a title   I still don't have a title I_icon_minitimeLun Sept 20, 2010 2:47 am

Deschid ochii, indreptandu-ma pre o usa, la intamplare. Imi duc mana la tampla, oare de cand nu am mai mancat? Ridic din umeri, doar pentru mine, batand o singura data in usa, usor.
Sus In jos
https://bilingshouse.forumgratuit.ro
 
I still don't have a title
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
The Billing's House :: Campus :: Camere-
Mergi direct la: